پشتیبانی و خدمات

ارائه خدمات مطلوب در ‌حوزه امور مشتریان از اهمیت بالایی برخوردار است. در‌صورتی که خدمات ارائه شده نیاز مصرف کنندگان را برطرف نماید، منجر به جلب رضایت آنان می‌گردد. شرکت فابیلی به منظور دستیابی به این هدف بزرگ از ‌کادری مجرب و متخصص در این زمینه بهره گیری و اراعه مینماید.

الف) پشتیبانی قبل از خرید

راهنمایی و اطلاعات لازم به عنوان مشاوری امین و صادق جهت انتخاب بهترین کالای منطبق بر نیاز مشتری که شامل موارد ذیل می‌باشد:

1.مشاوره فنی

ارائه اطلاعات و مشاوره فنی درخصوص عملکرد دستگاه‌های یوپی‌اس و استابیلایزر به صورت تلفنی، اینترنتی و حضوری.

2.کارشناسی قبل از خرید و مشاوره حضوری

درصورت نیاز به بازدید از محل مصرف محصولات، کارشناس به محل اعزام و متناسب با بارهای مصرفی، پیشنهاد لازم برای خرید نوع محصول ارائه می‌نماید.

ب‌) پشتیبانی حین خرید

واحد‌های توزیع و تحویل، واحد‌های لجستیکی هستند که سعی نموده‌اند در‌کمترین فاصله زمانی ممکن، کالای خریداری شده را به مشتری تحویل دهند. خدمات این حوزه شامل موارد ذیل می‌باشد:

1. حمل سریع و رایگان

کالای خریداری شده، با نهایت دقت و حفاظت، بارگیری شده و در‌کوتاه‌ترین زمان ممکن در مراکز استان در محل درب نمایندگی شرکت فابیلی تحویل مشتریان محترم می‌گردد.

2. رهگیری آنلاین حمل کالا

مشتریان محترم این امکان را دارند که کالای خریداری شده را در مراحل مختلف از ارسال تا زمان تحویل پیگیری نمایند.

ج‌) پشتیبانی پس از خرید

ارائه اطلاعات و آموزش‌های لازم به مشتریان جهت استفاده صحیح از دستگاه‌های خریداری شده و بهره‌برداری از آن و همچنین ارائه خدمات با کیفیت و رفع مشکلات احتمالی پس از نصب، که شامل موارد ذیل می‌باشد:

1. ارائه خدمات سرویس، پشتیبانی و تعمیر محصولات

با هدف ارائه بهترین خدمات سرویس و پشتیبانی در ‌کمترین زمان ممکن، شرکت فابیلی با دارا بودن خدمات پس از فروش در سراسر کشور آماده خدمت‌رسانی به مشتریان محترم می‌باشد.

2. برگزاری دوره‌های آموزشی متنوع نصب، راه اندازی و تعمیر محصولات

شرکت فابیلی با تکیه بر دانش و تجربه کارشناسان مجرب خود، دوره‌های آموزشی متنوع در زمینه نصب، راه‌اندازی و تعمیر دستگاه‌ها برای مشتریان محترم برگزار می‌نماید.

3. نصب و راه‌ اندازی دستگاه‌های یوپی اس و استابیلایزر

نصب و راه‌اندازی دستگاه‌های یوپی‌اس و استابیلایزر به دلیل حساسیت‌های لازم باید بصورت استاندارد انجام شود. از این رو شرکت فابیلی با تجربه بالای تکنسین‌های مجرب و فنی خود، ضمن مشاوره و نظارت بر نحوه کابل‌کشی استاندارد، نسبت به نصب و راه‌اندازی بخش اعظم محصولات خود در سریع‌ترین زمان ممکن بصورت رایگان در سراسر کشور اقدام می‌نماید.

4. طرح تعویض محصولات مستعمل و فرسوده

امروزه با توجه به تعدد وسایل الکترونیکی گران قیمت همانند: یخچال، تلویزیون، رایانه، تجهیزات مخابراتی و آزمایشگاهی در خانه‌ها، شرکت‌ها، موسسات، بانک ها و مراکز درمانی ضروری است برای حفاظت بارها در برابر نوسانات برق شهر، از دستگاه‌های تثبیت کننده ولتاژ متناسب با هر لوازم برقی استفاده گردد.

در گذشته دستگاه‌های تثبیت کننده ولتاژ براساس ماهیت و تکنولوژی خود و متناسب با بارهای مصرفی تنها در زمان کاهش ولتاژ برق شهر، نوسانات را جبران سازی می‌کردند و امکان حذف حداکثری نویزهای موجود در برق شهر را نداشتند، اما امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی و استفاده از میکرو کنترلر‌ها در زمینه ساخت و طراحی دستگاه‌های استابیلایزر‌، علاوه بر تثبیت ولتاژ خروجی در زمان کاهش یا افزایش ولتاژ برق شهر، نویزهای موجود در برق شهر را با بهره‌گیری از فیلتر ورودی و خروجی در ساختار داخلی خود‌ کاملاً حذف می نمایند. به همین منظور شركت فابیلی محصولات جدید و متنوعی متناسب با تکنولوژی روز تولید و عرضه نموده است تا مشتریان محترم متناسب با لوازم برقی خود دستگاه مورد نظر را انتخاب و از آن استفاده نمایند.

در همین راستا شرکت فابیلی با هدف جلب رضايت و حفظ مشتريان باوفای خود، طرح تعويض محصولات قدیمی و فرسوده با محصولات جديد در جهت همسو شدن با تكنولوژي روز دنيا را با 30 درصد تخفیف در صورت تحویل محصول مستعمل، به مشتریان محترم ارائه مي‌نمايد.

به‌‌ همین منظور مشتریان شرکت فاراتل می‌توانند از طریق سامانه تلفنی 34277554-026 و یا آدرس اینترنتی www.fabili.irجهت بازدید و سرویس ‌دستگاه‌ها و یا انعقاد قرارداد سرویس و پشتیبانی از خدمات شرکت فابیلی برخوردار شوند.

 

دیدگاه خود را به اشتراک بگذارید